Gőgös Autósiskola

8511 Pápa-Borsosgyőr, Nyárfa u 12. +36-20-916-8633 gokrisz@citromail.hu

Tájékoztató!

Képző szerv neve: Gőgös Autósiskola

Képző szerv címe, telephelye: Pápa, Nyárfa u 12.

Képző szerv telefonszáma: 0620-916-8633

E-mail: gokrisz@citromail.hu

Web: gogosautosiskola.hupont.hu

Cég formája: Egyéni vállalkozó

Nyilvántartási száma:13332894

Iskolavezető: Gőgös Krisztián

Szakoktató: Gőgös Zoltán 0620-921-4737

Ügyfélfogadó hely: Pápa, Nyárfa u 12.

Ügyfélfogadás: Hétfő, szerda, csütörtök, péntek 17-19 H

Felügyeleti szerv: Veszprém Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége-Járművezetői, Vizsgáztatási és Utánképzési Osztálya, 8200 Veszprém, Kádártai u. 33.

A tanfolyamra történő jelentkezés személyesen vagy telefonon történhet. Elméleti tanfolyamra jelentkezéskor még nem kell az orvosi alkalmasság igazolása, azt az elméleti vizsgára jelentéskor kell csatolni, addig kell megszerezni. Jelentkezéskor nyilatkozni kell a tanulónak az alapfokú iskolai végzettségről, a bizonyítvány bemutatása a vizsgaigazolás kiadásának feltétele lesz. Az elméleti tanfolyam kezdetétől számított kilenc hónapon belül kell lenni az első elméleti vizsgára jelentkezésnek, illetve a tanfolyam kezdésétől számított 12 hónapon (egy éven) belül valamennyi elméleti vizsgatárgyból sikeres vizsgát kell tenni. Ennek nem teljesítése esetén elméleti vizsgára jelenteni csak új tanfolyam elvégzését követően lehetséges. Az elméleti vizsgára jelentkezésig a Bizonylati Album szerinti azonosítókkal rendelkező tanulókhoz rendelten az elméleti vizsgadíjat meg kell fizetni, ami a jogszabály szerint utalással történik, és „készpénzben is megfizethető”

ELMÉLETI VIZSGÁRA az bocsátható, aki az elméleti foglalkozásokat hiányzás nélkül végighallgatta (hiányzás esetén pótolta), 16 és ¾ évét betöltötte, valamint a vizsgadíjat befizette.

GYAKORLATI FORGALMI VIZSGÁRA az bocsátható,  aki az óraszámokat és teljesítendő km távolságot levezette. Ez  B kategória esetén 29 óra és 580 km. (Egy gyakorlati óra időtartama 50 perc)

VIZSGAIGAZOLÁS a sikeres forgalmi vizsgától számított 3 munkanap után Veszprémben, a VESZPRÉM MEGYEI KORMÁNYHIVATAL KÖZLEKEDÉSI FELÜGYELŐSÉGE-JÁRMŰVEZETŐI, VIZSGÁZTATÁSI ÉS UTÁNKÉPZÉSI OSZTÁLYÁN (8200 Veszprém, Kistó u. 1.).) ha a sikeres elsősegély vizsgáról szóló igazoló kártyát, valamint  a 8 általános iskolai bizonyítványát bemutatta. Érdeklődjön a részletekről az Iskolavezetőnél!

ELMÉLETI TANTÁRGYAK: KRESZ: 20 óra

VEZETÉSELMÉLET: 6 óra

SZERKEZETI ISMERETEK: 2 óra

(Egy elméleti óra 45 perc)

TANDÍJAK: Elméleti oktatás tandíja: 40000,- Ft

Gyakorlati oktatás alapóradíja: 3000,- Ft

Gyakorlati oktatás pótóradíja: 3500,- Ft

Összesen: 130000,- Ft alapóraszámokban.

(28 ó elmélet, 29 ó gyakorlat, 1 ó forgalmi vizsga)

Tandíjfizetés készpénzben, részletfizetési kedvezménnyel történik.

Tanuló áthelyező kérelem kiadása más képzőszervnél folytatott tanulmányok esetén 10 napon belül történik, amely tartalmazza az addig teljesített elméleti és gyakorlati óraszámokat és vizsgákat. Ha a tanuló áthelyezést kér, akkor a tanfolyamra adott anyagi kedvezményeket meg kell téríteni az írásbeli szerződés alapján.

ELMÉLETI OKTATÁS HELYSZÍNE: Pápa, Nyárfa u 12.

GYAKORLATI OKTATÁS HELYSZÍNEI: Ajka, Sport u 23. és Veszprém megye területe.

VIZSGADÍJAK: Fizetésük a Képzőszervnél történik készpénzben.

--Elméleti vizsgadíj:       4600,- Ft

--Gyakorlati vizsgadíj: 11000,- Ft

A tanulónak joga van az írásos tájékoztató tartalmát megismerni, szerződést kötni, felbontani, díj ellenében az oktatáson részt venni, oktatót váltani, a képzést szüneteltetni, igénybe nem vett tandíjat visszakapni, a gyakorlati oktatás során más tanuló részvételét engedélyezni vagy nem engedélyezni.

A tanuló kötelessége a jelentkezési lapon a valós adatait rögzíteni, a díjakat előre megfizetni, az oktatási órákon hiánytalanul részt venni, az oktatói utasításokat betartani a képzési rendelet szerint.

A vizsgákon józanul, kipihenten megjelenni, személyi azonosságát igazolni és a forgalmi vizsga előtt a nyilatkozatot aláírni. A vezetői engedélyt az OKMÁNYIRODA állítja ki a vizsgaigazolás, (az első jogosítvány kiállítási díja ingyenes), valamint az egészségi alkalmasság ellenében. Külföldi állampolgár vezetői engedélyt akkor szerezhet, ha 6 hónapos magyarországi tartózkodást tud igazolni.

A fent részletezett tandíj tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek!

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

2017/1

ÁKÓ: -

VSM: - -

KK: 0